Mobiliosios programėlės, skirtos verslo valdymo sistemų darbo palengvinimui, taip pat padeda ir palengvinti dokumentų valdymą. Kiekviena programėlė suteikia galimybę perduoti ir gauti reikiamus dokumentus ir vykdyti duomenų mainus su sistema. Taip pat galimas ir sutarčių valdymas, kuris pagreitina informacijos perdavimą reikiamiems darbuotojams.

Dokumentų valdymo sistemos privalumas yra tas, kad mobilioji programėlė leidžia išsaugoti nufotografuotus dokumentus ir nusiųsti juos. Dokumentų valdymas ir pavyzdžiai padeda darbuotojams sutarčių valdyme, nes sutrumpina laiko reikiamų dokumentų paieškose. Visi dokumentai priskiriami reikiamiems darbams ar sutartims, saugomi vienoje vietoje ir randami realiu laiku.

Norint pradėti naudotis dokumentų valdymo funkcija, nereikia jokių papildomų darbų ar žinių, tiesiog užtenka įsijungti mobilią programėlę ir joje viskas aiškiai pateikta. Priskirtus dokumentus galima lengvai rasti ir verslo valdymo sistemoje, prisijungus iš bet kurios vietos realiu laiku.