Mobiliosios programėlės pagerina kokybės valdymą, nes sumažinamos laiko sąnaudos, kas padeda padidinti darbuotojų našumą ir geresnę komunikaciją. Verslo mobilumo didinimas sustiprina įmonės veiklos kokybę, atitinkamai didinant darbų kokybę. Taip pat dokumentų apskaitos gerinimas prisideda prie kokybės valdymo.

Kokybės valdymo sistema prisideda prie verslo valdymo sistemų ir jų mobiliųjų programėlių naudojimo. Įvertinant kokybę, mobilios programėlės padeda operatyviai spręsti užduotis, iškilusias problemas. Pagerina greitesnių ir tikslesnių atsakymų klientams teikimą.

Serviso paslaugų valdymo „Terra Service“ mobilioji programėlė skirta įmonėms, kurios nori greičiau reaguoti į klientų užklausas, nes kokybės valdymas įmonėje susideda ir operatyvumo, tikslumo, teisingai atliktų darbų. Norint užtikrinti teisingą kokybės vertinimą, jį galima aprašyti ir kitose UAB „Terra IT“ kuriamose verslo valdymo sistemose, kurios taip pat turi mobilias aplikacijas ir yra galimybė sekti darbų atlikimo laikus ir greičius.