Laiko planavimas įmonėse yra vienas svarbiausių uždavinių, nes nuo to priklausys tolimesnis darbų planavimas, resursų užimtumo planavimas bei kokybės ir našumo užtikrinimas. Siekiant užtikrinti kuo mažesnį nenaudingą laiko panaudojimą, stengiamasi pasiūlyti kuo įvairesnius sprendimus verslui. Šiuo atveju sukurtos mobilios aplikacijos įvairiems verslo sektoriams. Patogesnis laiko planavimas suteikia galimybę suplanuotą papildomą laiką panaudoti kitiems darbams ir užduotims.

Laiko valdymas

Mobiliojoje programėlėje pateikiami darbai ir užduotys padeda lengviau planuoti ir organizuoti darbuotojo veiklas. Sistemoje pateikiamos įvairios ataskaitos, kurių informacija gaunama iš mobiliųjų programėlių įmonės vadovams pateikia gana aiškų vaizdą, kaip sutaupoma laiko programėlės pagalba. Laiko kontrolė supaprastina resursų laiko planavimą, nes darbuotojai realiu laiku gauna užduotis ir iškart gali informuoti apie jų įvykdymą bei užtruktą laiką.

Mobiliąją programėlę verta rinktis ne tik dėl svarbiausių funkcijų, darbų valdymo, kontrolės, bet ir dėl laiko valdymo galimybės. Sutaupoma nemažai laiko užduočių perdavimui, įvykdytų darbų kontrolei ir atsakymų perdavimui.

Laiko kontrolė labai svarbi įvairiose srityse. Projektų valdyme kiekvienas projekto darbas turi būti atliktas laiku ir pateikta ataskaita; transporto valdyme krovinių pristatymo laiko sekimas, nurodyti terminai; gamybos valdymo produkcijos pagaminimo ir užsakymo įvykdymo sekimo kontrolė, bei pagamintos produkcijos perdavimas laiku užsakovams.


Kam skirta?

Laiko kontrolės funkcija mobiliosiose programėlėse skirta įmonėms, kurioms yra svarbus laiko planavimas ir kiekviena minutė turi būti suplanuota. Šį funkcija yra visose UAB „Terra IT“ kuriamose programėlėse tiek gamybos, tiek projektų ir transporto ar paslaugų valdymo programėlėse. Pati mobilioji aplikacija skirta darbuotojui, kurio darbas yra svarbus ir jo laikas turi būti priskirtas kiekvienam atliktam darbui. Visi laiko kontrolės darbai atvaizduojami pagrindinėje sistemoje.