Informacijos ir duomenų valdymas yra vienas svarbiausių dalykų bet kurios srities įmonėse. Tam skirtos verslo valdymo sistemos padeda susisteminti ir saugoti informaciją vienoje vietoje, kuri būtų prieinama vartotojams realiu laiku. Dažniausiai ši investicija yra greičiausiai atsiperkantis faktorius, kuris leidžia pastebėti kylančią verslo valdymo sistemos vertę, kai sutaupoma nemažai laiko, darbų planavimas tampa paprastesnis ir patogesnis, įmonės ataskaitos ir dokumentai išsaugoti, nedingsta, nepasikartoja klaidos.

Mobilioji programėlė leidžia valdyti informaciją nuotoliniu būdu, net nesant prie pagrindinio kompiuterio. Kiekvienas prisijungimas ar duomenų keitimas, įvedimas padeda išsaugoti informaciją automatiškai, kiti darbuotojai ją iškart mato ir gali naudoti.

Prieigą prie informacijos galima kontroliuoti nustatant vartotojų teises kiekvienai informacijos grupei. Taip apsaugoma informacija ir ji yra matoma tik reikiamiems darbuotojams. Nėra nereikalingos informacijos, nes visi mato tik tą, kuri jiems yra reikalinga.