UAB „Terra IT“ siūlo mobilias aplikacijas verslui, įvairiems verslo sektoriams. Kuriamos mobilios aplikacijos tinka projektų, gamybos, logistikos ir transporto, paslaugų valdymui. Kiekviena mobilioji programėlė veikia bet kuriame android išmaniajame įrenginyje kur yra interneto ryšys, bet kurioje pasaulio vietoje. Realiu laiku veikianti mobilioji aplikacija perduoda duomenis į sistemą, todėl sutaupoma laiko, išvengiama klaidų.

„Terra IT“ siūlo platų integravimo būdų pasirinkimą, priklausomai nuo įmonės srities. Verslo valdymo sistemoms gali būti sukurtos apskaitos, personalo, planavimo, laiko stebėjimo, CRM, klientų aptarnavimo, darbo užmokesčio, dokumentų valdymo ir kitų sistemų integracijos.

Šios mobilios aplikacijos skirtos sutaupyti laiko, informacijos ir užduočių perdavimui, gauti atgalinį ryšį iš darbuotojo, analizuoti duomenis, bei greitam ir lengvam bendravimui mobilios programėlės pagalba.


UAB „Terra IT“ kuriamos mobilios aplikacijos:

Terra Service – paslaugų valdymui skirta mobiliojo programėlė, kurios pagalba valdomi gedimai, klaidos, reikiami tvarkyti darbai, priskiriamos užduotys atsakingiems asmenims. Ši mobili programėlė gali būt pritaikoma ir klientams, ir įmonės darbuotojams, paslaugų, klaidų ir netikslumų žymėjimui, kai reikia operatyviai išspręsti kilusias problemas;

Terra Logistics – transporto valdymo sistemos mobilioji programėlė, kurios pagalba vairuotojai lengviau gauna užduotis, mato savo maršrutus ir planuoja keliones. Transporto vadybininkai lengviau gali perduoti reikiamas pastabas vairuotojui arba realu laiku papildyti užduotis.

Terra Project – projektų valdymui skirta mobilioji programėlė, kuri padeda lengviau aprašyti projekto darbus, stebėti darbų eigą, bei sekti laiką, skirta atlikti konkrečiai užduočiai. Patikima mobilioji programėlė skirta projektų valdymo ir užduočių bendradarbiavimui visų dydžių įmonėse, padeda pagerinti bendravimą, skaidrumą, laiko sekimą geresnių rezultatų pasiekimui;

Terra ERP – gamybos ir įrenginių valdymui skirta stebėti mobilioji programėlė, kuri leidžia lengviau ir greičiau perduoti gamybos užduotis, bei reikiamų įrengimų stebėjimą. Taip pat palengvina sandėlio darbų valdymus, žaliavų ir pagamintos produkcijos perdavimus.


Aplikacijos privalumai

Mobilioji programėlė Terra Service yra skirta paslaugų valdymui, kuri dirba kartu su informacine sistema. Paprastas programėlės dizainas ir lengvas meniu valdymas lengvai suprantamas ir paprastas, todėl darbo pradžia su mobilia aplikacija greitesnis. Programėlės funkcionalus apima pagrindines funkcijas, kurios reikalingos darbuotojui, tačiau neapkrauta nereikalingais dalykais. Išskirtinumas greitam ir lengvam valdymui, nereikia papildomų įrenginių ar programų, nes viskas yra sujungta su pagrindine informacine sistema. Mobilūs sprendimai verslui tai tobulas pasirinkimas, kai reikia sukontroliuoti perduodamų darbų atlikimus, stebėti informaciją realiu laiku ir gauti reikiamus atsakymus, bei analitikos informaciją.

Pagrindiniai privalumai:

  • Aiškus meniu valdymas;
  • Susirašinėjimo galimybė;
  • Veikia realiu laiku;
  • Darbų sekimas;
  • Darbų perdavimas tiesiogiai;
  • Problemų sekimas ir tvarkymas;
  • Individualus prisijungimas (darbus mato tik konkretus mobilios programėlės turėtojas).

 

Kam skirta?

Verslo programos dažniausiai skirtos naudoti kompiuteriu, tačiau kompiuterį ne visada patogu nešiotis su savimi. Tokiu tikslu buvo sukurta mobili programėlė Terra Service, kad būtų patogi prieiga bet kurioje vietoje. Mobilios aplikacijos skirtos naudoti darbuotojams, kurie ne visada būna ofise prie kompiuterio, o darbo vieta keičiasi. Tokie darbuotojai dažniausiai dirba objektuose, prie įrengimų, transporto vairuotojai ir pan. Šiuo atveju mobili programėlė suteikia lankstumo darbuotojai, jis nėra pririštas prie vienos darbo vietos, tačiau informaciją realiu laiku visada turės savo įrenginyje.

Mobilios programėlės gali būti pritaikomos įvairiausiose veiklos sektoriuose. UAB „Terra IT“ sukurtos programėlės skirtos gamybos pramonės įmonėms, projektinės veiklos ir projektinės gamybos įmonėms, transporto, logistikos, vežėjams ir ekspeditoriams. Programėlė gali būti pritaikyta pagal kiekvienos įmonės atitinkamus veiklos sektorius (medienos, metalo, įrenginių ar kt. gamybos valdymas; statybų, elektros ar kt. projektai; ekspeditoriai, distributoriai, geležinkeliai, laivai; paslaugų valdymas).


Kaip pradėti dirbti?

Mobilioji programėlė yra nemokamas priedas prie verslo valdymo sistemos. Perkant bet kurią verslo valdymo sistemą mobilioji programėlė yra papildomas priedas, kuris suteikiamas iškart. Pagal konkrečius įmonės poreikius, programėlė gali būti pritaikoma įmonei. Pradėjus dirbti su verslo valdymo sistema papildomai pradedamas darbas ir su mobiliąja programėle, todėl darbai pradeda judėti žymiai greičiau, nes iš mobiliosios programėlės atsakymai gaunami realiu laiku. Jokių papildomų sąlygų programėlei įsigyti nėra, ji duodama iškart ir galima naudotis.

Verslo valdymo sistemos kaina priklauso nuo daugelio faktorių, todėl ji yra aptariama individualiai. Kainą gali įtakoti reikiami moduliai, papildomi programavimo darbai, įvairios integracijos, funkcijos, pritaikymas pagal įmonės poreikius.


Išvados

Įmonės vadovų galimybes galima gerokai sustiprinti naudojant aukščiausio lygio jų įmonės veiklos valdymo priemones. Šiuolaikinėse įmonės valdymo strategijose ir reikalavimuose mobilumas nebėra naujovė, tai tampa būtinybę. Atsižvelgiant į tai, UAB „Terra IT“ siūlo įvairias mobiliąsias programėles verslui, pasirenkant pagal jų verslo sritį.

Kiekvienos įmonės valdyme reikalingi sprendimai padedantys optimizuoti veiklas, sutaupyti laiko, palengvinti resursų planavimą ar gauti atgalinį ryšį iš reikiamų vartotojų. Šiuolaikinės technologijos ne tik padeda įgyvendinti visus šiuos uždavinius, tačiau suteikia ir didesnį komforto jausmą, mažiau įtampos, nes duomenys yra saugūs, vienoje vietoje, atsinaujinantys realiu laiku ir visada pasiekiami iš patogios vietos. Kasdieninės operacijos apdorotos tinkamos verslo valdymo sistemos gali atnešti nemažai naudos, pajaučiamos per padidėjusį įmonės veiklos našumą, sumažintas išlaidas, mažiau pasikartojančių klaidų.