Kaip ir daugelis mobiliųjų programėlių, taip ir UAB „Terra IT“ kuriamos mobilios programėlės suteikia galimybę bendrauti mobiliųjų aplikacijų dėka. Ši funkcija suteikia galimybė realiu laiku susisiekti su reikiamu darbuotoju ir perduoti užklausas ar naujas užduotis, pasiteirauti apie vykdomus darbus, bei gauti atsakymus. Lengvesnė komunikacija tarp darbuotojų pagerina įmonės veiklos kokybę, suteikia operatyvumo.

Svarbus aspektas įmonės valdyme yra komunikacija tarp darbuotojų, teisingas informacijos perdavimas ir aiškus užduočių formavimas. Mobiliosios programėlės suteikia galimybę susirašinėti taip palengvinant komunikaciją tarp darbuotojų, kai nėra galimybės skambinti. Yra galimybė peržiūrėti susirašinėjimo istoriją tiek mobiliojoje programėlėje, tiek ir verslo valdymo sistemoje, todėl nedings reikiami susirašinėjimai ar perduoti papildomi darbai ir pastabos.

Mobilios programėlės tinka visiems išmaniesiems mobiliesiems įrenginiams, turintiems galimybę pasijungti mobilųjį ar bevielį internetą – mobilieji telefonai, planšetės ir kt.